O firmie

Witamy na naszej stronie internetowej

page2-img1

Agas Sp. z o.o. jest firmą handlową, istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Wieloletnia już działalność w branży okuć budowlanych i meblowych pozwoliła nam zgromadzić ogromne doświadczenie w sprzedaży wielu wyspecjalizowanych grup produktów.

pasek

Firma została założona przez Agnieszkę Gilińską i do dziś z powodzeniem jest przez nią zarządzana.
Od chwili powstania staliśmy się jednym z wiodących dostawców okuć budowlanych i meblowych w kraju. Z wielkim sukcesem sprzedajemy nasze produkty do krajów ościennych i dalej położonych. Produkty z naszej oferty charakteryzuje nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność, a wyróżnia je doskonała jakość i przystępna cena.
Nasi klienci to sieci handlowe, większe i mniejsze hurtownie, wyspecjalizowane sklepy z zaopatrzeniem dla stolarzy i przede wszystkim zakłady stolarki otworowej i meblowej, ale także klienci z branż powiązanych, tj. narzędzia ręczne, elektronarzędzia, artykuły ogrodnicze, w tym narzędzia lekkie oraz systemy nawadniające i zraszacze.

Wśród najważniejszych grup produktów wymienić możemy: zawiasy do drzwi zewnętrznych, wewnętrznych, zawiasy do mebli, zawiasy do okien, zamki do wszystkich rodzajów drzwi, wkładki bębenkowe, klamki, gałki, zasuwy i zasuwki, prowadnice do szuflad, wsporniki do półek, okucia do szkła, okucia do kabin sanitarnych, wyspecjalizowane okucia do okiennic i okien, a także do drzwi tarasowych, okucia do okien podnoszono-przesuwnych, HS, listwy przypodłogowe, profile dla majsterkowiczów i wykończeniowe, blachy naprawcze, złącza ciesielskie, wieszaki, wizjery, odboje, haki garażowe, artykuły do ogrodu, haki i wieszaki garażowe, wkręty i gwoździe, nogi do mebli, narzędzia, skrzynki na listy i wiele innych.

Chęć ciągłego doskonalenia oferty i dostosowania jej do potrzeb rynku skłoniła nas do wprowadzenia nowych produktów od wielu dostawców z Europy są to : Okucia do okien skandynawskich, Okucia do okien angielskich, Klamki włoskie, okucia do bram, okucia rustykalne z Francji.

Jesteśmy bezpośrednim reprezentantem w Polsce producentów z Hiszpanii i Włoch oraz Danii i Francji. Do grona naszych dostawców należą firmy: AMILIBIA Y DE LA IGLESIA – AMIG, Alban Giacomo S.p.A. (AGB), A/S j. Petersen Beslagfabrik (IPA), Talleres De Escoriaza (TESA), należący do grupy ASSA ABLOY, Fimet Maniglie srl (FIMET), Bolis Italia srl (BOLIS), ZOO Hardware, ERA Security  i inni partnerzy, z którymi mamy ciągłą współpracę.

Nasz prężny Dział Handlowy zapewni Państwu ciągłe konsultacje, pomoc w przygotowaniu zamówienia, a gdy to konieczne przeprowadzi szkolenie,
Zachęcamy do stałej współpracy.

Zobacz jak to się robi

Solidność, gotowość do sprostania nietypowym zamówieniom sprawiły, iż zostaliśmy docenieni przez największe hurtownie w Polsce, sieci marketów samoobsługowych oraz przez coraz większą grupę producentów stolarki otworowej od najmniejszych do największych wytwórców w Polsce. Różnorodność oferty sprawia, że jesteśmy w stanie zadowolić klientów z wielu branż. Działalność firmy nie ogranicza się tylko do rynku krajowego. Prężnie działający dział exportu rozwija naszą sprzedaż również na rynkach zagranicznych. Firma posiada swoich odbiorców w Litwie, Łotwie, Estonii ,Słowacji, Mołdawii, Rumuni, Ukrainie, Białorusi, Rosji, Czechach, także w wielkiej Brytanii, Niemczech i w Szwecji.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Od początku działalności firmy, naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta. Staramy się realizować to poprzez: oferowanie wysokiej jakości produktów, otwartość na negocjacje cen, terminy płatności dostosowane do potrzeb klientów, jak i również stały osobisty kontakt z partnerem handlowym poprzez naszych wyspecjalizowanych i doświadczonych doradcow handlowych. Warunki handlowe ustalamy z klientem indywidualnie poprzez aktywnych handlowców.

Nasza firma prowadzi ciągły rozwój obsługi klienta poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technicznych. W 2007 roku rozpoczęliśmy z dużym powodzeniem wymianę dokumentów handlowych w formie elektronicznej za pomocą systemu EDI. W 2015 roku uruchomiliśmy platformę B2B, za pomocą której nasi stali odbiorcy mogą składać zamówienia online. W 2016 roku uruchomiliśmy nowoczesny system kompletacji produktów do wysyłki. Sukcesywnie będziemy powiększać grono naszych klientów, do których faktury będą docierać w taki sposób. Od 2017 roku w firmie wyeliminujemy całkowicie faktury papierowe.

Platforma online B2B jest doskonałym narzędziem do komunikacji pomiędzy nami a naszymi klientami, zachęcamy podmioty profesjonalne do kontaktu   z nami, celem uruchomienia takiej formy zakupów.

Dla Państwa wygody stworzyliśmy stronę internetową za pomocą, której można w łatwy sposób wyszukiwać informacje, dotyczące naszego asortymentu w zakładce Do POBRANIA.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów detalicznych, ciągle unowocześniamy nasz działający od wielu lat sklep internetowy: www.sklep.agas.pl. Agas sp. z o.o. sprzedaje również swoje wybrane grupy produktów na portalach aukcyjnych, w tym na prestiżowym w Polsce - Allegro.

Zapraszamy do współpracy

Agnieszka Gilińska
Dyrektor Zarządzający Agas Sp. z o.o.