O firmie

Witamy na naszej stronie internetowej

page2-img1

Agas Sp. z o.o. jest firmą handlową, istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Wieloletnia już działalność w branży okuć budowlanych i meblowych pozwoliła nam zgromadzić ogromne doświadczenie w sprzedaży wielu wyspecjalizowanych grup produktów.

pasek

Firma została założona przez Agnieszkę Gilińską-Veitch i do dziś z powodzeniem jest przez nią zarządzana.
Od chwili powstania staliśmy się jednym z wiodących dostawców okuć budowlanych i meblowych w kraju. Z wielkim sukcesem sprzedajemy nasze produkty do krajów ościennych i dalej położonych. Produkty z naszej oferty charakteryzuje nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność, a wyróżnia je doskonała jakość i przystępna cena.
Nasi klienci to sieci handlowe, większe i mniejsze hurtownie, wyspecjalizowane sklepy z zaopatrzeniem dla stolarzy i przede wszystkim zakłady stolarki otworowej i meblowej.
Wśród najważniejszych grup produktów wymienić możemy: zawiasy do drzwi zewnętrznych, wewnętrznych, zawiasy do mebli, zawiasy do okien, zamki do wszystkich rodzajów drzwi, wkładki bębenkowe, klamki, gałki, zasuwy i zasuwki, prowadnice do szuflad, wsporniki do półek, okucia do szkła, okucia do kabin sanitarnych, wyspecjalizowane okucia do okiennic i okien, a także do drzwi tarasowych, okucia do okien podnoszono-przesuwnych, HS, listwy przypodłogowe, profile dla majsterkowiczów i wykończeniowe, blachy naprawcze, złącza ciesielskie, wieszaki, wizjery, odboje, haki garażowe i wiele innych
W naszej ofercie znajdują się również produkty przydatne w ogrodzie, tj. narzędzia ogrodnicze oraz systemy do zraszania i podlewania ogrodów.
Chęć ciągłego doskonalenia oferty i dostosowania jej do potrzeb rynku skłoniła nas do wprowadzenia nowych produktów od wielu dostawców z Europy są to : Okucia do okien skandynawskich, Okucia do okien angielskich, Klamki włoskie, okucia do bram, okucia rustykalne z Francji.
Jesteśmy bezpośrednim reprezentantem w Polsce producentów z Hiszpanii i Włoch oraz Danii i Francji. Do grona naszych dostawców należą firmy: AMILIBIA Y DE LA IGLESIA – AMIG, Alban Giacomo S.p.A. (AGB), A/S j. Petersen Beslagfabrik (IPA), Talleres De Escoriaza (TESA), należący do grupy ASSA ABLOY, Fimet Maniglie srl (FIMET), Lombarda Accesori Seramenti srl (LAS), Bolis Italia srl (BOLIS), Chiaroscuro -automatyka i inni partnerzy, z którymi mamy ciągłą współpracę.
Nasz prężny Dział Handlowy zapewni Państwu ciągłe konsultacje, pomoc w przygotowaniu zamówienia, a gdy to konieczne przeprowadzi szkolenie,
Zachęcamy do stałej współpracy.

Zobacz jak to się robi

Solidność, gotowość do sprostania nietypowym zamówieniom sprawiły, iż zostaliśmy docenieni przez największe hurtownie w Polsce, sieci marketów samoobsługowych oraz przez coraz większą grupę producentów stolarki otworowej od najmniejszych do największych wytwórców w Polsce. Różnorodność oferty sprawia, że jesteśmy w stanie zadowolić klientów z wielu branż. Działalność firmy nie ogranicza się tylko do rynku krajowego. Prężnie działający dział exportu rozwija naszą sprzedaż również na rynkach zagranicznych. Firma posiada swoich odbiorców na Litwie, Łotwie, Estonii ,Słowacji, Mołdawii, Rumuni, Ukrainie, Białorusi i Rosji.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Od początku działalności firmy, naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta. Staramy się realizować to poprzez: oferowanie wysokiej jakości produktów, otwartość na negocjacje cen, terminy płatności dostosowane do potrzeb klientów, jak i również stały osobisty kontakt z partnerem handlowym poprzez naszych wyspecjalizowanych i doświadczonych doradcow handlowych. Warunki handlowe ustalamy z klientem indywidualnie poprzez aktywnych handlowców.
Agnieszka-Gilinska-Veitch
Nasza firma prowadzi ciągły rozwój obsługi klienta poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technicznych. W 2007 roku rozpoczęliśmy z dużym powodzeniem wymianę dokumentów handlowych w formie elektronicznej za pomocą systemu EDI. W 2015 roku uruchomiliśmy platformę B2B, za pomocą której nasi stali odbiorcy mogą składać zamówienia online. W 2016 roku uruchomiliśmy nowoczesny system kompletacji produktów do wysyłki. Sukcesywnie będziemy powiększać grono naszych klientów, do których faktury będą docierać w taki sposób. Od 2017 roku w firmie wyeliminujemy całkowicie faktury papierowe.
Platforma online B2B jest doskonałym narzędziem do komunikacji pomiedzy nami a naszymi klientami, zachęcamy podmioty profesjonalne do kontaktu z nami, celem uruchomienia takiej formy zakupów.
Dla Państwa wygody stworzyliśmy stronę internetową za pomocą, której można w łatwy sposób wyszukiwać informacje, dotyczące naszego asortymentu w zakładce Do POBRANIA.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów detalicznych, ciągle unowocześniamy nasz działajacy od wielu lat sklep internetowy: www.sklep.agas.pl. Agas sp. z o.o. sprzedaje również swoje wybrane grupy produktów na portalach aukcyjnych, w tym na prestiżowym w Polsce - Allegro.
Zapraszamy do współpracy
Agnieszka Gilińska-Veitch
Dyrektor Zarządzający Agas Sp. z o.o.