AGAS na targach BUDMA 2016

Dziękujemy, że byliście z nami. W dniach 2-5 luty firma AGAS uczestniczyła w kolejnej edycji międzynarodowych targów BUDMA 2016, które odbyły się w Poznaniu. Podczas czterech dni targowych nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, otrzymaliśmy wiele pochlebnych opinii.

Zwiedzający, klienci mogli się zapoznać z najnowszym portfolio okuć okien otwieranych na zewnątrz duńskiego producenta, firmy IPA. Skupiliśmy się głównie na najnowszych i najpopularniejszych ze względu na tematykę rozwiązaniach, tj. okuciach do profili SCHÜCO Alu-Inside Nordic, REHAU Nordic Design Plus i do okien drewnianych z okładzinami aluminiowymi. Odwiedzający mieli możliwość korzystać ze wsparcia technicznego obecnego na stoisku przedstawiciela firmy IPA, p. Arnta J. Wiis.

Zaprezentowaliśmy najnowszej generacji magnetyczne zamki wpuszczane ogólnego zastosowania – MEDIANA POLARIS 2XT, do drzwi szklanych – VITRA, oraz jedyny dostępny na rynku zamek magnetyczny z kontrolą dostępu dla rozwiązań hotelowych – OPERA BIT. Wszystkie cieszyły  się dużym zainteresowaniem zwiedzających głównie ze względu na najwyższą jakość wykonania, certyfikaty PIV i Chiltern, włoski design by AGB oraz najszerszą paletę regulowanych zaczepów zwykłych i elektro, niedostępnych u innych producentów.

Wystawiliśmy również konfekcję popularnej linii zawiasów do drzwi bezfelcowych ECLIPSE – Eclipse 2.0, 3.0 i 3.1. Jako nieliczni na rynku możemy pochwalić się badaniami pod kątem zgodności z normą EN12209. Na naszym stoisku goście mogli zapoznać się z najnowszymi zawiasami kieszeniowymi do drzwi o wadze do 160 kG – model R4. W najnowszy trend wpisuje się również prezentowany system okuć ukrytych do okien o wadze do 150 kG – AGB ArTech Plana. Na wszystkie pytania z chęcią odpowiadał goszczący u nas przez cały okres trwania targów przedstawiciel AGB, p. Daniele Dalla Costa.

Targi zaowocowały nawiązaniem wielu kontaktów handlowych, w tym też międzynarodowych . Liczne spotkania i rozmowy już teraz przełożyły się na zwiększenie ilości zamówień.

14