O firmie

Witamy na naszej stronie internetowej

page2-img1

Agas Sp. z o.o. jest firmą handlową, istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Wieloletnia działalność w branży okuć budowlanych i meblowych, pozwoliła nam zgromadzić doświadczenie w sprzedaży wyspecjalizowanych grup produktów.

pasek

Firma została założona przez Agnieszkę Gilińską-Veitch i do dziś z powodzeniem jest przez nią zarządzana.
Od chwili powstania staliśmy się jednym z wiodących dostawców okuć budowlanych i meblowych w kraju. W swojej ofercie posiadamy również: produkty z branży pokrewnych tj. artykuły ogrodnicze, odzież ochronną, artykuły i osprzęt elektryczny, akcesoria malarskie, elementy dekoracyjne okien i drobne AGD. Nasze produkty charakteryzuje nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność, a wyróżnia je doskonała jakość i przystępna cena.
Chęć ciągłego doskonalenia oferty i dostosowania jej do potrzeb rynku skłoniła nas do wprowadzenia nowych produktów od wielu dostawców z Europy są to : Okucia do okien skandynawskich, Okucia do okien angielskich, Klamki włoskie.
Jesteśmy bezpośrednim reprezentantem w Polsce producentów z Hiszpanii i Włoch oraz Dani. Do grona naszych dostawców należą firmy: AMILIBIA Y DE LA IGLESIA – AMIG, Alban Giacomo S.p.A. (AGB), A/S j. Petersen Beslagfabrik (IPA), Talleres De Escoriaza (TESA), należacy do grupy ASSA ABLOY, Fimet Maniglie srl (FIMET), Lombarda Accesori Seramenti srl (LAS), Bolis Italia srl (BOLIS), Chiaroscuro SAS i inni partnerzy z którymi rozwijamy współpracę.

Zobacz jak to się robi

Solidność, gotowość do sprostania nietypowym zamówieniom sprawiły, iż zostaliśmy docenieni przez największe hurtownie w Polsce, sieci marketów samoobsługowych oraz przez coraz większą grupę producentów stolarki otworowej od najmniejszych do największych wytwórców w Polsce. Różnorodność oferty sprawia, że jesteśmy w stanie zadowolić klientów z wielu branż. Działalność firmy nie ogranicza się tylko do rynku krajowego. Prężnie działający dział exportu rozwija sprzedaż również na rynkach zagranicznych. Firma posiada swoich odbiorców na Litwie, Łotwie, Estonii ,Słowacji, Mołdawii, Rumuni, Ukrainie, Białorusi i Rosji.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Od początku działalności firmy, naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta. Staramy się realizować to poprzez zaoferowanie wysokiej jakości produktów, otwartość na negocjacje cen, terminów płatności, jak również stały osobisty kontakt z partnerem handlowym i spełnianie jego oczekiwań. Warunki handlowe ustalamy z klientem indywidualnie poprzez naszych aktywnych handlowców.
Agnieszka-Gilinska-Veitch
Nasza firma prowadzi ciągły rozwój obsługi klienta poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technicznych. W 2007 roku rozpoczęliśmy z dużym powodzeniem wymianę dokumentów handlowych w formie elektronicznej za pomocą systemu EDI. Sukcesywnie będziemy powiększać grono naszych klientów, do których faktury będą docierać w taki sposób.
Dla Państwa wygody stworzyliśmy stronę internetową za pomocą, której można w łatwy sposób wyszukiwać informacje, dotyczące naszego asortymentu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów detalicznych, uruchomiliśmy nowoczesny sklep internetowy: www.sklep.agas.pl
Zapraszamy do współpracy
Agnieszka Gilińska-Veitch
Dyrektor Zarządzający Agas Sp. z o.o.