O firmie

Witamy na naszej stronie internetowej

page2-img1

Agas Sp. z o.o. jest firmą handlową, istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Wieloletniajuż działalność w branży okuć budowlanych i meblowych pozwoliła nam zgromadzić ogromne doświadczenie w sprzedaży wyspecjalizowanych grup produktów.

pasek

Firma została założona przez Agnieszkę Gilińską-Veitch i do dziś z powodzeniem jest przez nią zarządzana.
Od chwili powstania staliśmy się jednym z wiodących dostawców okuć budowlanych i meblowych w kraju. Z wielkim sukcesem sprzedajemy nasze produkty do krajów ościennych i dalej położonych. Produkty z naszej oferty charakteryzuje nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność, a wyróżnia je doskonała jakość i przystępna cena.
Wśród najważniejszych grup produktów wymienić możemy: zawiasy do drzwi zewnętrznych, wewnętrznych, zawiasy do mebli, zawiasy do okien, zamki do wszystkich rodzajów drzwi, wkładki bębenkowe, klamki, gałki, zasuwy i zasuwki, prowadnice do szuflad, wsporniki do półek, okucia do szkła, okucia do kabin sanitarnych, wyspecjalizowane okucia do okiennic i okien, a także do drzwi tarasowych, okucia do okien podnoszono-przesuwnych, HS, listwy przypodłogowe, profile dla majsterkowiczów i wykończeniowe, blachy naprawcze, złącza ciesielskie, wieszaki, wizjery, odboje, haki garażowe i wiele innych.
Chęć ciągłego doskonalenia oferty i dostosowania jej do potrzeb rynku skłoniła nas do wprowadzenia nowych produktów od wielu dostawców z Europy są to : Okucia do okien skandynawskich, Okucia do okien angielskich, Klamki włoskie.
Jesteśmy bezpośrednim reprezentantem w Polsce producentów z Hiszpanii i Włoch oraz Dani. Do grona naszych dostawców należą firmy: AMILIBIA Y DE LA IGLESIA – AMIG, Alban Giacomo S.p.A. (AGB), A/S j. Petersen Beslagfabrik (IPA), Talleres De Escoriaza (TESA), należacy do grupy ASSA ABLOY, Fimet Maniglie srl (FIMET), Lombarda Accesori Seramenti srl (LAS), Bolis Italia srl (BOLIS), Chiaroscuro SAS i inni partnerzy z którymi rozwijamy współpracę.

Zobacz jak to się robi

Solidność, gotowość do sprostania nietypowym zamówieniom sprawiły, iż zostaliśmy docenieni przez największe hurtownie w Polsce, sieci marketów samoobsługowych oraz przez coraz większą grupę producentów stolarki otworowej od najmniejszych do największych wytwórców w Polsce. Różnorodność oferty sprawia, że jesteśmy w stanie zadowolić klientów z wielu branż. Działalność firmy nie ogranicza się tylko do rynku krajowego. Prężnie działający dział exportu rozwija sprzedaż również na rynkach zagranicznych. Firma posiada swoich odbiorców na Litwie, Łotwie, Estonii ,Słowacji, Mołdawii, Rumuni, Ukrainie, Białorusi i Rosji.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Od początku działalności firmy, naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta. Staramy się realizować to poprzez zaoferowanie wysokiej jakości produktów, otwartość na negocjacje cen, terminów płatności, jak również stały osobisty kontakt z partnerem handlowym i spełnianie jego oczekiwań. Warunki handlowe ustalamy z klientem indywidualnie poprzez naszych aktywnych handlowców.
Agnieszka-Gilinska-Veitch
Nasza firma prowadzi ciągły rozwój obsługi klienta poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technicznych. W 2007 roku rozpoczęliśmy z dużym powodzeniem wymianę dokumentów handlowych w formie elektronicznej za pomocą systemu EDI. W 2016 roku uruchomiliśmy nowoczesny system kompletacji produktów do wysyłki. Sukcesywnie będziemy powiększać grono naszych klientów, do których faktury będą docierać w taki sposób.
Klientom profesjonalnym oferujemy nowoczesną platformę online B2B z wieloma jej funkcjonalnościami.
Dla Państwa wygody stworzyliśmy stronę internetową za pomocą, której można w łatwy sposób wyszukiwać informacje, dotyczące naszego asortymentu w zakładce Do POBRANIA.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów detalicznych, ciągle unowocześniamy nasz działajacy od wielu lat sklep internetowy: www.sklep.agas.pl
Zapraszamy do współpracy
Agnieszka Gilińska-Veitch
Dyrektor Zarządzający Agas Sp. z o.o.